KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292009
nr 1329 2009
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Uggla. Signerad, numrerad 6/100. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:25:25
19/5 14:02:39
250 kr
25/5 18:20:25